Movies
Ratings
396
San AndreasRated ★ 2.0
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 3.5
The Boy in the Striped PajamasRated ★ 5.0
Neon Genesis Evangelion: The End of EvangelionRated ★ 4.5
PapermanRated ★ 3.5
Magic in the MoonlightRated ★ 2.5
Our Little SisterRated ★ 4.0
The MartianRated ★ 3.5
The Advocate: A Missing BodyRated ★ 2.5
The InternRated ★ 3.0
Maze Runner: The Scorch TrialsRated ★ 3.0
PKRated ★ 3.5
Self/lessRated ★ 3.5
Ant-ManRated ★ 3.5
Moonrise KingdomRated ★ 4.0
The Bélier FamilyRated ★ 3.5
Swing VoteRated ★ 3.5
Inside OutRated ★ 3.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.5
Any Day NowRated ★ 4.5