Movies
Ratings
766
No Other ChoiceRated ★ 3.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 1.5
F1: The MovieRated ★ 5.0
Jurassic World: Fallen KingdomRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 5.0
Jurassic World RebirthRated ★ 1.0
The HelpRated ★ 4.0
ElioRated ★ 5.0
I Saw the DevilRated ★ 3.5
Park Hwa-youngRated ★ 2.5
Holy Night: Demon HuntersRated ★ 1.5
EncantoRated ★ 3.0
Fantastic Mr. FoxRated ★ 1.0
Mickey 17Rated ★ 3.0
MaleficentRated ★ 3.5
AquamanRated ★ 3.0
The SubstanceRated ★ 3.5
HarbinRated ★ 3.5
WickedRated ★ 4.0