Titles you rated
Juvenile JusticeRated ★ 4.5
The Marvelous Mrs. MaiselRated ★ 5.0
The Marvelous Mrs. MaiselRated ★ 5.0
The Marvelous Mrs. MaiselRated ★ 5.0
Resident EvilRated ★ 3.0
Russian DollRated ★ 5.0
Into the NightRated ★ 5.0
The Haunting of Bly ManorRated ★ 5.0
Sabrina, the Teenage WitchRated ★ 5.0
The Haunting of Hill HouseRated ★ 5.0
Game of ThronesRated ★ 5.0
Neon Genesis EvangelionRated ★ 5.0
The SimpsonsRated ★ 5.0
Friends Season 1Rated ★ 5.0
Nodame Cantabile in EuropeRated ★ 5.0