Titles you rated
HereditaryRated ★ 3.5
The RoundupRated ★ 3.5
Midsommar Director's CutRated ★ 4.5
WhiplashRated ★ 4.0
RomaRated ★ 4.0
Night in ParadiseRated ★ 2.5
MayhemRated ★ 2.5
I Am MotherRated ★ 3.5
Marriage StoryRated ★ 3.5
A Taxi DriverRated ★ 3.0
JokerRated ★ 4.0
Don't Look UpRated ★ 3.5
CruellaRated ★ 2.0
The Power of the DogRated ★ 4.0
Avengers: EndgameRated ★ 3.5
Top Gun: MaverickRated ★ 3.5
SpencerRated ★ 2.5
Fifty Shades DarkerRated ★ 1.5
Get OutRated ★ 4.0
MoonlightRated ★ 3.0