Movies
Ratings
76
RosebudRated ★ 4.0
Attila MarcelRated ★ 4.0
Zero Dark ThirtyRated ★ 5.0
Secret SuperstarRated ★ 5.0
We Bought a ZooRated ★ 3.0
Hyena RoadRated ★ 4.0
Northern Limit LineRated ★ 3.5
Secretly, GreatlyRated ★ 3.0
8 MileRated ★ 1.5
The Man from EarthRated ★ 3.0
War of the ArrowsRated ★ 3.0
Secret ReunionRated ★ 2.5
The Bank JobRated ★ 2.5
Superman ReturnsRated ★ 3.0
The TowerRated ★ 2.5
Miss SloaneRated ★ 2.5
LucyRated ★ 2.5
VeteranRated ★ 2.5
SnowpiercerRated ★ 1.5
The Plan ManRated ★ 3.0