Titles you rated
Linda Linda LindaRated ★ 5.0
Take Care of My CatRated ★ 3.5
Kiki's Delivery ServiceRated ★ 4.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
HappyendRated ★ 3.5
ConclaveRated ★ 4.0- MaestraRated ★ 3.5
- CrescendoRated ★ 4.0
Quiz LadyRated ★ 4.5
Zombie-Free Test DayRated ★ 4.5
The Cat ReturnsRated ★ 4.0- The Running ActressRated ★ 2.5
Wallace & Gromit: The Best of Aardman AnimationRated ★ 4.0- Little Forest: Four SeasonsRated ★ 3.5
Dark NunsRated ★ 2.5
LolitaRated ★ 3.5
Million Dollar BabyRated ★ 5.0
Robot DreamsRated ★ 4.0
Fallen LeavesRated ★ 3.0
The Roundup: No Way OutRated ★ 3.0