Titles you rated
ControllerRated ★ 4.0
The Girl with the Dragon TattooRated ★ 4.0
UnknownRated ★ 3.0
Snow White and the HuntsmanRated ★ 3.0
In TimeRated ★ 3.0
MoneyballRated ★ 4.0
PoongsanRated ★ 3.0
Source CodeRated ★ 5.0
The Bourne LegacyRated ★ 4.0
PrometheusRated ★ 4.0
A Company ManRated ★ 3.0
Rise of the GuardiansRated ★ 4.0
ThorRated ★ 4.0
Battle: Los AngelesRated ★ 3.0
A MuseRated ★ 4.0
OblivionRated ★ 3.0
Perfect NumberRated ★ 4.0
Black SwanRated ★ 4.0
Whatcha Wearin'?Rated ★ 4.0
The NeighborsRated ★ 4.0