Movies
Ratings
495- The Birth of KoreaRated ★ 5.0
Deadpool & WolverineRated ★ 3.5
Dune: Part TwoRated ★ 4.0- Noryang: Sea of DeathRated ★ 3.5
12.12: THE DAYRated ★ 4.0
The Boy and the HeronRated ★ 4.5
ElementalRated ★ 4.5
Asteroid CityRated ★ 3.5
The Roundup: No Way OutRated ★ 3.0
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 4.0
(500) Days of SummerRated ★ 4.0
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 4.0
AftersunRated ★ 4.5
The GraduateRated ★ 4.0
The First Slam DunkRated ★ 4.5
Fight ClubRated ★ 4.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.0
The Worst Person in the WorldRated ★ 4.5
Decision to LeaveRated ★ 4.5
The Beauty InsideRated ★ 4.0