Series
Ratings
39
Cinderella's StepsisterRated ★ 4.0
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 4.0
Jang Ok Jung, Living by LoveRated ★ 3.5
Let's EatRated ★ 4.5
My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.0
Surgeon Bong Dal HeeRated ★ 3.5
The Girl Who Sees SmellsRated ★ 4.0
Big ThingRated ★ 4.0- Brilliant LegacyRated ★ 4.0
The HeirsRated ★ 3.0
Marriage, Not DatingRated ★ 3.5
Coffee PrinceRated ★ 4.0
DoctorsRated ★ 4.0
PastaRated ★ 4.0
The Good WifeRated ★ 4.5
Bad GuysRated ★ 4.5
Cheese in the TrapRated ★ 4.0
Voice season1Rated ★ 4.5
Reply 1997Rated ★ 3.5
Famous PrincessesRated ★ 3.5