Movies
Ratings
62
Children Who Chase Lost VoicesRated ★ 3.0
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 3.0
Man of MenRated ★ 2.5
AladdinRated ★ 3.0
Loving VincentRated ★ 4.5
SecretRated ★ 4.0
A Star Is BornRated ★ 4.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 5.0
Intimate StrangersRated ★ 5.0
First ManRated ★ 4.0
Red CliffRated ★ 2.5
SearchingRated ★ 4.0
On Your Wedding DayRated ★ 2.5
Mamma Mia!Rated ★ 4.5
Mamma Mia! Here We Go AgainRated ★ 5.0
Ocean's EightRated ★ 3.5
CocoRated ★ 5.0
La La LandRated ★ 4.0
Beauty and the BeastRated ★ 2.5
The Greatest ShowmanRated ★ 4.0