Series
Ratings
30
Gu Family BookRated ★ 3.0- Searching for the Full MoonRated ★ 4.0
Monthly Girls' Nozaki-kunRated ★ 4.0
My Hero AcademiaRated ★ 5.0
My Hero AcademiaRated ★ 5.0
PinocchioRated ★ 3.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 2.5
Coffee PrinceRated ★ 4.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 2.5
Protect the BossRated ★ 4.0
Mischievous Kiss: Love in TokyoRated ★ 5.0
Mischievous Kiss: Love in TokyoRated ★ 5.0
Master of StudyRated ★ 3.5
Haikyu!!: Karasuno High School vs Shiratorizawa High SchoolRated ★ 5.0
Haikyu!! Second SeasonRated ★ 5.0
Incomplete LifeRated ★ 4.0
Haikyuu!!Rated ★ 5.0
Dr. RomanticRated ★ 5.0
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 2.5- Men on a MissionRated ★ 3.0