Titles you rated
The Moon Embracing the SunRated ★ 4.0
Six Flying DragonsRated ★ 4.0
Descendants of the SunRated ★ 4.0
Reply 1994Rated ★ 4.0
Jeong Do JeonRated ★ 4.5
Immortal Admiral Yi Sun-sinRated ★ 4.0
Incomplete LifeRated ★ 4.0
The Queen of OfficeRated ★ 4.0
GoblinRated ★ 3.0
Oh My GhostRated ★ 3.0
Famous PrincessesRated ★ 4.0
Painter of the WindRated ★ 3.0
The RebelRated ★ 4.0- Men on a MissionRated ★ 4.0
The Princess's ManRated ★ 4.0