Titles you rated
The Life of David GaleRated ★ 4.0
SpyRated ★ 3.0
The Hunger Games: Mockingjay - Part 2Rated ★ 2.0
Love ForecastRated ★ 2.0
MoanaRated ★ 3.0
Crazy RomanceRated ★ 2.5
JokerRated ★ 3.5
(500) Days of SummerRated ★ 4.0
One Fine Spring DayRated ★ 3.5
Avengers: EndgameRated ★ 5.0
AladdinRated ★ 3.0
Inside ManRated ★ 4.0
Lady BirdRated ★ 3.0
Toy Story 3Rated ★ 5.0
Toy Story 4Rated ★ 4.0
Another ChildRated ★ 3.5- BlackRated ★ 3.0
The Spy Gone NorthRated ★ 2.5
3 IdiotsRated ★ 3.0
Iron ManRated ★ 4.0