Titles you rated
SupernaturalRated ★ 4.0
Something Happened in BaliRated ★ 2.0- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 3.0
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 4.5
Beethoven VirusRated ★ 3.0
HeroesRated ★ 4.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 2.0
BigRated ★ 2.0
Hong Gil-Dong, The HeroRated ★ 4.0
Jewel in the PalaceRated ★ 3.0
Master's SunRated ★ 3.0
Boys Over FlowersRated ★ 2.0
The Greatest LoveRated ★ 4.0
The LegendRated ★ 3.0
Reply 1994Rated ★ 4.0- Men on a MissionRated ★ 4.0
GoblinRated ★ 4.0
Splash Splash LoveRated ★ 3.0
Reply 1997Rated ★ 4.0
Reply 1988Rated ★ 4.0