Titles you rated
Hot Stove LeagueRated ★ 5.0
A Dance From AfarRated ★ 5.0
Killing EveRated ★ 5.0
School 2013Rated ★ 5.0
Doctor PrisonerRated ★ 5.0
Your Lie in AprilRated ★ 5.0
ChernobylRated ★ 5.0
Killing EveRated ★ 5.0
Killing EveRated ★ 5.0- My Mad Fat DiaryRated ★ 5.0
- My Mad Fat DiaryRated ★ 5.0
StrangerRated ★ 5.0
Nodame CantabileRated ★ 0.5
Twenty AgainRated ★ 5.0
FringeRated ★ 5.0
Bridal MaskRated ★ 2.5
The Good WifeRated ★ 1.0
The Greatest LoveRated ★ 1.0
Modern FamilyRated ★ 3.5
Modern FamilyRated ★ 3.0