Series
Ratings
15
VeepRated ★ 5.0
VeepRated ★ 5.0
My Hero AcademiaRated ★ 4.5- My Mad Fat DiaryRated ★ 5.0
- My Mad Fat DiaryRated ★ 5.0
A Gentleman's DignityRated ★ 4.5
Secret GardenRated ★ 5.0
The ProducersRated ★ 3.5
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 4.0
Descendants of the SunRated ★ 4.0
BigRated ★ 3.5
My Love From Another StarRated ★ 5.0- Men on a MissionRated ★ 4.5
GoblinRated ★ 4.0
Oh My GhostRated ★ 4.0