Titles you rated
Slumdog MillionaireRated ★ 5.0
La La LandRated ★ 5.0
TangledRated ★ 3.0
Sex and the City 2Rated ★ 4.0
The ThievesRated ★ 4.0
Pride & PrejudiceRated ★ 3.5
Tidal WaveRated ★ 2.5
No Strings AttachedRated ★ 3.0
What Women WantRated ★ 3.5
About TimeRated ★ 5.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.5
SunnyRated ★ 4.0
The Art of SeductionRated ★ 3.0
Bridget Jones: The Edge of ReasonRated ★ 4.5
Bridget Jones's DiaryRated ★ 4.5
VeteranRated ★ 4.0
LUCK KEYRated ★ 3.0
Legally BlondeRated ★ 4.0
He's Just Not That Into YouRated ★ 3.0
Love & Other DrugsRated ★ 3.5