Titles you rated
The Phantom of the Opera at the Royal Albert HallRated ★ 5.0
Enemy at the GatesRated ★ 4.5
The Dark Knight RisesRated ★ 5.0
The Dark KnightRated ★ 5.0
Batman BeginsRated ★ 4.5
Castle in the SkyRated ★ 5.0
The PrestigeRated ★ 3.5
Nausicaä of the Valley of the WindRated ★ 4.5
Captain America: Civil WarRated ★ 3.5
Kiki's Delivery ServiceRated ★ 4.5
Get OutRated ★ 3.0
Princess MononokeRated ★ 5.0
DunkirkRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 5.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 5.0
Whisper of the HeartRated ★ 4.0
Saving Private RyanRated ★ 4.5
Spirited AwayRated ★ 5.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 4.0
Howl's Moving CastleRated ★ 5.0