Series
Ratings
97
Slam DunkRated ★ 5.0
Jujutsu KaisenRated ★ 5.0
Sex EducationRated ★ 4.0
Thomas & Friends Season 2Rated ★ 3.5
Mrs. PepperpotRated ★ 3.5
Digimon FrontierRated ★ 3.0- Cheonbangjichuk HaniRated ★ 4.0
Producing NobutaRated ★ 4.0
Digimon AdventureRated ★ 5.0
Ruler of Your Own WorldRated ★ 4.0- Three FriendsRated ★ 4.0
- Fairy CommiRated ★ 3.5
Mr. SunshineRated ★ 4.5
Hello, FranceskaRated ★ 3.0- Why Can't We Stop ThemRated ★ 5.0
- Magic Kid MasuriRated ★ 3.5
First Love of a Royal PrinceRated ★ 4.0
GourmetRated ★ 2.5- 하얀마음 백구Rated ★ 5.0
- Kuk HeeRated ★ 4.5