Movies
Ratings
15
Inside OutRated ★ 3.5
The Secret Life of PetsRated ★ 3.0
Our TimesRated ★ 4.0
Legally Blonde 2: Red, White & BlondeRated ★ 3.5
Confessions of a ShopaholicRated ★ 4.5
Sex and the CityRated ★ 4.5
AmélieRated ★ 5.0
The Devil Wears PradaRated ★ 5.0
Bridget Jones's DiaryRated ★ 2.5
Architecture 101Rated ★ 4.5
Love ActuallyRated ★ 1.0
LUCK KEYRated ★ 4.0
Letters to JulietRated ★ 3.5
Mamma Mia!Rated ★ 1.0
Finding Mr. DestinyRated ★ 1.5