Titles you rated
Yowamushi Pedal Re:RIDERated ★ 3.5
A Star Is BornRated ★ 3.5
The IrishmanRated ★ 1.5
Land of MineRated ★ 3.5
I, TonyaRated ★ 3.5
Long Live the KingRated ★ 2.0
American AssassinRated ★ 2.0
Patriots DayRated ★ 3.0
The KingRated ★ 3.0
Romantic DebtorsRated ★ 3.0
The DiscloserRated ★ 2.5
The 33Rated ★ 4.0
Spirits' Homecoming, Unfinished StoryRated ★ 2.5
Christmas in AugustRated ★ 3.5
Angel Has FallenRated ★ 2.0
Innocent WitnessRated ★ 2.0
The Foul KingRated ★ 2.0
13 Hours: The Secret Soldiers of BenghaziRated ★ 4.0
DolittleRated ★ 3.0
My punch drunk boxerRated ★ 2.0