Series
Ratings
16
PinocchioRated ★ 4.0
The Slave HuntersRated ★ 4.5
IRISRated ★ 4.0
Fight For My WayRated ★ 5.0
Reply 1997Rated ★ 5.0
GiantRated ★ 4.0
Surgeon Bong Dal HeeRated ★ 3.5
Reply 1994Rated ★ 5.0
Descendants of the SunRated ★ 3.5- War of MoneyRated ★ 3.0
Temptation of WifeRated ★ 3.0- Men on a MissionRated ★ 4.5
The Great Queen SeondeokRated ★ 4.0
Listen to My HeartRated ★ 4.0
Reply 1988Rated ★ 5.0
Boys Over FlowersRated ★ 3.0