Titles you rated
Tazza: The High RollersRated ★ 4.5
Now You See MeRated ★ 3.5
Shutter IslandRated ★ 5.0
Attila MarcelRated ★ 3.5
Scandal MakersRated ★ 3.5
King KongRated ★ 4.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
SunnyRated ★ 4.0
AvatarRated ★ 4.0
ClickRated ★ 5.0
The Yellow SeaRated ★ 5.0
Maze Runner: The Scorch TrialsRated ★ 3.5
ThirstRated ★ 5.0
Ode to My FatherRated ★ 3.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 3.5
Nameless GangsterRated ★ 4.0
Spirited AwayRated ★ 5.0
Inside OutRated ★ 5.0
SnowpiercerRated ★ 4.5
Yes ManRated ★ 4.5