Series
Ratings
23
Blue Spring RideRated ★ 4.5- My Little MonsterRated ★ 3.0
My Love From Another StarRated ★ 3.5
Narco-SaintsRated ★ 4.0
Crash Course in RomanceRated ★ 2.5
Kimi ni Todoke: From Me to YouRated ★ 4.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 3.5
My ID is Gangnam BeautyRated ★ 4.0
Skip and LoaferRated ★ 4.0
The End of the F***ing WorldRated ★ 4.5
The End of the F***ing WorldRated ★ 4.0
Doona!Rated ★ 3.5
My MisterRated ★ 4.5
Mr. SunshineRated ★ 3.5
My Liberation DiaryRated ★ 3.0
Be MelodramaticRated ★ 2.0
The Glory Part 2Rated ★ 4.0
The Glory Part 1Rated ★ 4.5
Demon SlayerRated ★ 4.0
Run OnRated ★ 3.0