Titles you rated
The Gangster, the Cop, the DevilRated ★ 4.0
American SniperRated ★ 4.5
VenomRated ★ 5.0
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 4.5
Confidential AssignmentRated ★ 5.0
InsidiousRated ★ 4.0
LifeRated ★ 3.0
I Am a HeroRated ★ 4.5
Extreme JobRated ★ 5.0
Hacksaw RidgeRated ★ 5.0
The Cabin in the WoodsRated ★ 4.0
Ex MachinaRated ★ 3.0
SicarioRated ★ 4.0
In TimeRated ★ 4.0
MasterRated ★ 3.5
PassengersRated ★ 4.0
The Day After TomorrowRated ★ 3.5
Your Name.Rated ★ 4.5
Our TimesRated ★ 4.5
The WailingRated ★ 5.0