Movies
Ratings
147
The Face ReaderRated ★ 1.5
The WhistleblowerRated ★ 3.0
My Love, My BrideRated ★ 3.0
FuryRated ★ 3.0
Coin Locker GirlRated ★ 3.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 3.5
Jurassic WorldRated ★ 3.0
The RevenantRated ★ 2.5
A Violent ProsecutorRated ★ 3.0
The HandmaidenRated ★ 2.5
Miss Peregrine's Home for Peculiar ChildrenRated ★ 3.5
My Annoying BrotherRated ★ 3.0
The Drug KingRated ★ 2.5
LoganRated ★ 3.5
Get OutRated ★ 3.5
Thor: RagnarokRated ★ 4.0
MoneyRated ★ 2.5
Inside meRated ★ 3.0
ParasiteRated ★ 5.0
Avengers: EndgameRated ★ 5.0