Titles you rated
My Troublesome StarRated ★ 3.5
AemaRated ★ 4.0
Better Late Than SingleRated ★ 5.0
Squid Game Season 3Rated ★ 4.0
Sneaky Links: Dating After DarkRated ★ 3.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
NewtopiaRated ★ 2.0- Love in the Big CityRated ★ 5.0
Singles' Inferno Season 4Rated ★ 3.5
The Queen's GambitRated ★ 3.0
Squid Game Season 2Rated ★ 3.0
Selling Sunset Season 8Rated ★ 4.0
Gyeongseong Creature Season 1Rated ★ 3.0- 끝사랑Rated ★ 4.5
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 5.0
Love Island AustraliaRated ★ 4.0
Brush Up LifeRated ★ 2.0
Lovely RunnerRated ★ 4.0
더 인플루언서Rated ★ 3.5
Selling Sunset Season 7Rated ★ 3.5