Movies
Ratings
23
Begin AgainRated ★ 5.0
The Girl Next DoorRated ★ 4.5
HancockRated ★ 4.0
17 AgainRated ★ 4.0
High School MusicalRated ★ 3.0
HitchRated ★ 4.0
Coyote UglyRated ★ 4.0
Tazza: The High RollersRated ★ 4.0
Ant-ManRated ★ 3.0
The Front LineRated ★ 3.0
Mr. & Mrs. SmithRated ★ 4.0
FuryRated ★ 4.0
Memories of MurderRated ★ 4.5
Men in BlackRated ★ 4.0
Love ForecastRated ★ 3.0
Night at the MuseumRated ★ 3.5
Architecture 101Rated ★ 3.5
Rules of DatingRated ★ 3.5
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 3.0
Scandal MakersRated ★ 3.0