Movies
Ratings
407
Captain MarvelRated ★ 2.5
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 4.5
Extreme JobRated ★ 3.5
Despicable Me 2Rated ★ 2.0
SearchingRated ★ 2.5
Black PantherRated ★ 3.5
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 3.0
Avengers: EndgameRated ★ 4.5
The Brand New TestamentRated ★ 3.0
Mission: Impossible - FalloutRated ★ 2.5
Ad AstraRated ★ 3.5
The Battle: Roar to VictoryRated ★ 2.5
YesterdayRated ★ 4.0
The Con ArtistsRated ★ 2.5
BumblebeeRated ★ 3.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 5.0
Intimate StrangersRated ★ 4.0
The Great BattleRated ★ 2.0
The NegotiationRated ★ 2.5
Dark Figure of CrimeRated ★ 3.0