Movies
Ratings
262
If OnlyRated ★ 4.5
12.12: THE DAYRated ★ 4.5
Three SistersRated ★ 4.5
My Octopus TeacherRated ★ 4.5
Your Name.Rated ★ 4.5
OppenheimerRated ★ 4.5
Mysteries of the Terracotta WarriorsRated ★ 3.5
ExhumaRated ★ 4.0
NapoleonRated ★ 4.5
The FabelmansRated ★ 4.5
The Big ShortRated ★ 4.5
Concrete UtopiaRated ★ 4.0
SleepRated ★ 4.5
Believer 2Rated ★ 2.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.5
Marriage StoryRated ★ 4.5
Gangster HighRated ★ 3.0
Zero Dark ThirtyRated ★ 4.5
The WhaleRated ★ 4.5
The RoundupRated ★ 4.5