Series
Ratings
165
As You Stood ByRated ★ 4.0
TempestRated ★ 2.5
Queen MantisRated ★ 2.5
The 8 ShowRated ★ 3.0
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 4.5
Wednesday Season 2Rated ★ 3.5- Demon Slayer: Hashira Training ArcRated ★ 4.0
Demon Slayer Swordsmith Village ArcRated ★ 4.0
Demon Slayer Mugen Train ArcRated ★ 4.0
Demon SlayerRated ★ 4.0
The GuestRated ★ 4.0
Wednesday Season 1Rated ★ 4.0
Better Late Than SingleRated ★ 4.0
S LineRated ★ 2.0
Dark LegacyRated ★ 1.5
Nine PuzzleRated ★ 4.0- More Beautiful Than HeavenRated ★ 2.5
The Devil's Plan 2Rated ★ 2.5
Princess HoursRated ★ 3.5
Weak Hero Class Season 2Rated ★ 2.5