Series
Ratings
11
A Little Thing Called First LoveRated ★ 5.0
The Light in Your EyesRated ★ 5.0- Yeongeugdongali ActRated ★ 5.0
Ushijima the Loan Shark Season 1Rated ★ 5.0
Assassination ClassroomRated ★ 3.5
Ushijima the Loan Shark Season 2Rated ★ 3.0
Modern FamilyRated ★ 5.0
WestworldRated ★ 5.0
Tokyo Ghoul √ARated ★ 5.0
Parasyte -the maxim-Rated ★ 5.0
One Punch ManRated ★ 5.0