Titles you rated
High Kick Through The RoofRated ★ 4.5- Good PartnerRated ★ 3.0
- DoubtRated ★ 4.0
D.P. Season 2Rated ★ 3.5- Attack on Titan The Final Season Part 4Rated ★ 3.5
Attack on Titan The Final Season Part 3Rated ★ 3.5
Tale of the Nine TailedRated ★ 4.0
Tale of the Nine Tailed 1938Rated ★ 2.5
The Worst of EvilRated ★ 3.5
Gudetama: An Eggcellent AdventureRated ★ 3.5
Money Heist: Korea - Joint Economic Area Part 1Rated ★ 0.5
Money Heist: Korea - Joint Economic Area Part 2Rated ★ 0.5
My DemonRated ★ 3.5
Sweet Home Season 2Rated ★ 2.5
Duty After SchoolRated ★ 0.5
Boys Over FlowersRated ★ 0.5
The Glory Part 1Rated ★ 4.0
The Glory Part 2Rated ★ 4.0
In the Name of God: A Holy BetrayalRated ★ 4.0
HyenaRated ★ 4.0