Titles you rated
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
Labor DayRated ★ 4.0
MaterialistsRated ★ 4.0
Jurassic World RebirthRated ★ 3.5
SupermanRated ★ 4.0
F1: The MovieRated ★ 3.5
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 4.0
FlowRated ★ 4.5
ConclaveRated ★ 3.5
Mickey 17Rated ★ 4.5
Paddington in PeruRated ★ 4.0
Small Things Like TheseRated ★ 3.0
The FallRated ★ 4.5
The Wild RobotRated ★ 3.5
Venom: The Last DanceRated ★ 3.5
Joker: Folie À DeuxRated ★ 3.0
Deadpool & WolverineRated ★ 3.5
Despicable Me 4Rated ★ 3.5
Fly Me to the MoonRated ★ 3.5
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 5.0