Movies
Ratings
55
SecretRated ★ 4.5- The ScamRated ★ 3.0
Sin City: A Dame to Kill ForRated ★ 2.5
LeonRated ★ 4.5
Parasyte: Part 2Rated ★ 3.0
Parasyte: Part 1Rated ★ 3.5
RatatouilleRated ★ 4.0
The UnjustRated ★ 4.0
IdentityRated ★ 4.0
Bruce AlmightyRated ★ 3.0
The HandmaidenRated ★ 3.0
Blue Is The Warmest ColorRated ★ 3.5
MaleficentRated ★ 3.5
The Beauty InsideRated ★ 3.5
A Letter to MomoRated ★ 4.0
VeteranRated ★ 4.0
The ChaserRated ★ 4.0
Sea FogRated ★ 2.5
Tazza: The Hidden CardRated ★ 2.0
Now You See Me 2Rated ★ 3.5