Series
Ratings
48
Resident PlaybookRated ★ 3.5
Undercover High SchoolRated ★ 2.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.0
Squid Game Season 2Rated ★ 3.0
Wednesday Season 1Rated ★ 3.5
Narco-SaintsRated ★ 4.5
Big Bet Season 2Rated ★ 3.0
Big Bet Season 1Rated ★ 4.0
Squid Game Season 1Rated ★ 3.5
Oshi no KoRated ★ 3.5
The Apothecary DiariesRated ★ 4.0
MovingRated ★ 4.0
Marry My HusbandRated ★ 3.5- 블리치Rated ★ 4.5
Jujutsu KaisenRated ★ 4.5
GleeRated ★ 3.5
GleeRated ★ 3.5
Seraph of the End: Vampire ReignRated ★ 3.0
Haikyuu!!Rated ★ 4.0
OverlordRated ★ 4.5