Movies
Ratings
268
The Devil Wears PradaRated ★ 4.5
In TimeRated ★ 4.0
Hide and SeekRated ★ 4.0
GeostormRated ★ 4.0
New TrialRated ★ 4.0
Howl's Moving CastleRated ★ 3.0
Meet the RobinsonsRated ★ 3.0
Arthur and the Revenge of MaltazardRated ★ 3.5
A Barefoot DreamRated ★ 3.5
Lucid DreamRated ★ 3.0
Insidious: Chapter 3Rated ★ 3.5
CatsRated ★ 3.0
The Water HorseRated ★ 3.5
Fantastic Mr. FoxRated ★ 3.5
Juvenile OffenderRated ★ 3.5
Charlotte's WebRated ★ 3.5
Ghost SweepersRated ★ 2.5
Insidious: Chapter 2Rated ★ 4.0
Children of HeavenRated ★ 4.0
Stuart Little 2Rated ★ 3.5