Movies
Ratings
1071
Maleficent Mistress of EvilRated ★ 3.0
A Quiet PlaceRated ★ 3.5
Frozen IIRated ★ 3.5
Doctor SleepRated ★ 4.0
JokerRated ★ 2.0
The Divine Move 2: The WrathfulRated ★ 2.5
AnnaRated ★ 3.5
Fast & Furious Presents: Hobbs & ShawRated ★ 3.0
The Blind Melody AndhadhunRated ★ 2.5
MaRated ★ 3.5
AnnihilationRated ★ 4.5
The Divine FuryRated ★ 2.0
ExitRated ★ 3.5
ParasiteRated ★ 4.0
The BeastRated ★ 1.5
The HustleRated ★ 2.5
Going in StyleRated ★ 3.0
OkjaRated ★ 4.0
The Secret Life of Pets 2Rated ★ 3.0
The Gangster, the Cop, the DevilRated ★ 2.5