Movies
Ratings
301
Black Panther: Wakanda ForeverRated ★ 3.5
Thunderbolts*Rated ★ 3.0
The Old Guard 2Rated ★ 2.5
SinnersRated ★ 4.0
HappyendRated ★ 4.5
ConclaveRated ★ 4.5
The FallRated ★ 4.0
Dark NunsRated ★ 3.5
Venom: The Last DanceRated ★ 3.5- Ali Wong: Single LadyRated ★ 3.5
Love in the Big CityRated ★ 4.5
Gangubai KathiawadiRated ★ 3.0
SplitRated ★ 4.0
Mafia MammaRated ★ 3.5
Late Night With the DevilRated ★ 4.0
The LovebirdsRated ★ 3.5
Get OutRated ★ 4.5
Three Identical StrangersRated ★ 2.5
Call Me by Your NameRated ★ 2.0
What Happened to MondayRated ★ 3.5