Series
Ratings
108
AdolescenceRated ★ 4.0
The ResidenceRated ★ 4.5
The Perfect CoupleRated ★ 1.0
KaosRated ★ 4.5
American Murder: Laci PetersonRated ★ 1.5
Why Women KillRated ★ 3.0
Why Women KillRated ★ 4.0
The Ultimatum: Queer Love Season 1Rated ★ 0.5
Queen Charlotte: A Bridgerton StoryRated ★ 3.0
Bridgerton Season 2Rated ★ 2.5
WandaVisionRated ★ 3.5
HawkeyeRated ★ 2.0
Loki Season 1Rated ★ 4.5
The Falcon and the Winter SoldierRated ★ 3.5
Sex EducationRated ★ 4.0
Young Royals Season 1Rated ★ 2.5
Everything Sucks!Rated ★ 4.0
Modern FamilyRated ★ 0.5
BridgertonRated ★ 2.5
The Queen's GambitRated ★ 4.0