Titles you rated
One SecondRated ★ 3.5
My Love, My BrideRated ★ 3.5
Big FishRated ★ 4.5
FrequencyRated ★ 4.5
3 IdiotsRated ★ 4.5
The Truman ShowRated ★ 4.0
Good Will HuntingRated ★ 5.0
Hidden FiguresRated ★ 3.5
Dead Poets SocietyRated ★ 4.0
GladiatorRated ★ 4.0
Stand by MeRated ★ 4.0
Final DestinationRated ★ 3.5
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.0
JumanjiRated ★ 4.0
MulanRated ★ 4.0
OasisRated ★ 3.0
Cracked Eggs and NoodlesRated ★ 2.5
Miracle on 1st StreetRated ★ 2.5
TitanicRated ★ 3.5
The ServantRated ★ 2.5