Titles you rated
The KingRated ★ 5.0
Seoul StationRated ★ 4.5
National SecurityRated ★ 2.5
Northern Limit LineRated ★ 4.0
A Man Called OveRated ★ 5.0- Proof of InnocenceRated ★ 4.5
Your Name.Rated ★ 5.0
A Violent ProsecutorRated ★ 4.0
Wolf ChildrenRated ★ 5.0- Remembrance of MBRated ★ 5.0
Finding NemoRated ★ 4.5
The TowerRated ★ 3.0
GloveRated ★ 4.0
Secretly, GreatlyRated ★ 3.5
Toy StoryRated ★ 4.5
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 4.5
The Lion KingRated ★ 4.5
My Love, Don't Cross That RiverRated ★ 4.5
WALL-ERated ★ 4.5
FluRated ★ 4.0