Titles you rated
Your Lie in AprilRated ★ 4.5
Haven't You Heard? I'm SakamotoRated ★ 5.0- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 5.0
The Glory Part 1Rated ★ 5.0
Empress KiRated ★ 4.0
Parasyte -the maxim-Rated ★ 5.0
Devilman: CrybabyRated ★ 4.5
AnnaRated ★ 4.5
Something Happened in BaliRated ★ 4.5
Reply 1988Rated ★ 5.0
Gu Family BookRated ★ 4.0
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 5.0
Jujutsu KaisenRated ★ 5.0
Attack on TitanRated ★ 5.0
Attack on TitanRated ★ 5.0
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 5.0
Master's SunRated ★ 5.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 5.0
Rooftop PrinceRated ★ 5.0
Crash Landing on YouRated ★ 0.5