Series
Ratings
129- Unknown SeoulRated ★ 3.0
Lovely RunnerRated ★ 3.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 3.5
Hellbound Season 1Rated ★ 3.5
Narco-SaintsRated ★ 3.0
Extraordinary Attorney WooRated ★ 3.0
Reborn RichRated ★ 3.5
The Glory Part 2Rated ★ 3.5
DAN DA DANRated ★ 4.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.0
Squid Game Season 2Rated ★ 2.5
Cowboy BebopRated ★ 5.0
Sweet Home Season 2Rated ★ 0.5
Daily Dose of SunshineRated ★ 4.0
The Silent SeaRated ★ 2.5
Mask GirlRated ★ 2.0
MovingRated ★ 4.0
Law SchoolRated ★ 3.5
Do You Like Brahms?Rated ★ 3.5
The Glory Part 1Rated ★ 3.5