Movies
Ratings
152
MaleficentRated ★ 4.0
SelmaRated ★ 4.0
Mean GirlsRated ★ 2.5
SearchingRated ★ 5.0
Duck Duck GooseRated ★ 3.0
Extreme JobRated ★ 4.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 5.0
MoanaRated ★ 4.5
ClashRated ★ 4.5
Peter RabbitRated ★ 4.0
SakuranRated ★ 4.5
PreciousRated ★ 4.5
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.0
PartisanRated ★ 5.0
The Man Standing NextRated ★ 4.5
Mr. Popper's PenguinsRated ★ 4.0
I Want to Eat Your PancreasRated ★ 3.0
A Street Cat Named BobRated ★ 5.0
WonderRated ★ 5.0
PrideRated ★ 5.0