Series
Ratings
36
Anne with an ERated ★ 5.0
Anne with an ERated ★ 3.5
Anne with an ERated ★ 4.0
Sugar Rush Christmas Season 2Rated ★ 5.0- Sugar Rush Season 3Rated ★ 5.0
Sugar Rush Season 1Rated ★ 4.0
Sugar Rush Season 2Rated ★ 5.0
Midnight Diner: Tokyo Stories Season 1Rated ★ 2.0
Beastars Season 1Rated ★ 3.5
Control ZRated ★ 5.0
KingdomRated ★ 4.0
Kingdom Season 1Rated ★ 4.0
KiddingRated ★ 5.0
KiddingRated ★ 5.0
Why Women KillRated ★ 5.0- Mother GamesRated ★ 5.0
Grey's AnatomyRated ★ 5.0
The Promised NeverlandRated ★ 5.0
Silicon ValleyRated ★ 4.0- Mi wo Tsukushi RyourichoRated ★ 4.0