Titles you rated
The Dark TowerRated ★ 2.5
Mr. & Mrs. SmithRated ★ 4.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.0
Star Trek: Into DarknessRated ★ 4.0
3 IdiotsRated ★ 4.0
Doctor StrangeRated ★ 4.5
Your Name.Rated ★ 4.5
The MartianRated ★ 3.5
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.5
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 4.0
Get OutRated ★ 4.0
TitanicRated ★ 5.0
GravityRated ★ 4.5
The AvengersRated ★ 4.0
InceptionRated ★ 4.5
Law Abiding CitizenRated ★ 4.0
DeadpoolRated ★ 3.5
Now You See MeRated ★ 4.0
TwilightRated ★ 4.0
Star TrekRated ★ 4.5