Titles you rated
Empress KiRated ★ 5.0
Boys Over FlowersRated ★ 5.0
BigRated ★ 3.0
Mischievous Kiss: Love in TokyoRated ★ 5.0
Mischievous Kiss: Love in TokyoRated ★ 5.0
The HeirsRated ★ 3.0
Tale of ArangRated ★ 3.0
Cheer Up!Rated ★ 4.0
Master of StudyRated ★ 3.0
The LegendRated ★ 4.0
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 4.0
JumongRated ★ 5.0
The Slave HuntersRated ★ 4.0
Who Are You: School 2015Rated ★ 3.0
Oh My VenusRated ★ 4.0
Bridal MaskRated ★ 3.0
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 4.0
Dr. RomanticRated ★ 3.0
Dream HighRated ★ 5.0- GokusenRated ★ 3.5