Movies
Ratings
101
Kiki's Delivery ServiceRated ★ 4.0
School of RockRated ★ 4.0
Monsters, Inc.Rated ★ 4.0
Me Before YouRated ★ 4.0
I Am SamRated ★ 3.5
Confidential AssignmentRated ★ 4.0
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 5.0
The Imitation GameRated ★ 3.5
Annabelle: CreationRated ★ 3.0
Bruce AlmightyRated ★ 4.0
SplitRated ★ 3.0
JumanjiRated ★ 4.5
Les MisérablesRated ★ 4.5
SecretRated ★ 5.0
My Girlfriend Is an AgentRated ★ 4.0
A Company ManRated ★ 4.0
IdentityRated ★ 5.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 5.0
SaltRated ★ 4.0
The Terror LiveRated ★ 4.0