Titles you rated
Delicious GuysRated ★ 5.0
GrimmRated ★ 5.0- 나루토 2기Rated ★ 5.0
The File of Young Kindaichi ReturnsRated ★ 5.0
A Dog of FlandersRated ★ 5.0
Relying on Heaven to Slaughter DragonsRated ★ 5.0- InuYashaRated ★ 5.0
- InuYashaRated ★ 5.0
- 원피스 7기 : 워터세븐 PART2Rated ★ 5.0
- 원피스 6기 : 워터세븐 PART1Rated ★ 5.0
Sex and the City Season 5Rated ★ 5.0
Sex and the City Season 4Rated ★ 5.0
Attack on TitanRated ★ 5.0- 소년탐정 김전일 Original 3기Rated ★ 5.0
- 소년탐정 김전일 Original 2기Rated ★ 5.0
- Naruto ShippūdenRated ★ 5.0
- Naruto ShippūdenRated ★ 5.0
- Mobile Suit Gundam UC RE:0096Rated ★ 5.0
Tong: MemoriesRated ★ 5.0
Ghost StoriesRated ★ 5.0